Popularne posty

FAQ
1. Czym robisz zdjęcia?

Na początku mojej przygody z blogowaniem posługiwałam się Nikonem Coolpix L120. Przez jakiś czas robiłam także zdjęcia iPhonem 6s i Olympusem E500. Aktualnie zostałam przy iPhonie i poszukuję aparatu idealnego do moich preferencji.

2. W czym obrabiasz zdjęcia?

Kiedyś bawiłam się tylko Photoscape'm i Gimpem. Teraz do bardziej profesjonalnej obróbki używam Adobe Lightroom i programu Photoshop.

3. Jakiego oświetlenia używasz?

W zależności od pory dnia, w której robię zdjęcia jest to światło dzienne lub lampa światła stałego 425W (85W) 5500K na gwint E27.

4. Jaki program do robienia grafiki polecasz?

Tak jak przy obróbce zdjęć - początkowo korzystałam z Gimpa i Photoscape. Są one według mnie najłatwiejsze i najbardziej intuicyjne. Dla bardziej zaawansowanych polecam Photoshop. Ciekawe efekty możemy stworzyć także poprzez Illustratora. Z programów on-line, które są darmowe i proste w obsłudze polecić mogę Canvę, choć korzystałam z niego tylko kilka razy.

5. Jakich stron/programów używasz na swoim telefonie?

Jeśli chodzi i blogowanie to aplikacje, którymi się posługuję to głównie Instagram; Facebook / Menedżer Stron; Later - do planowania postów na social mediach; Lightroom / Snapseed / Instasize - do obróbki zdjęć; Snapchat / Bitmoji - do filtrów i dodatków.


LISTA BĘDZIE CAŁY CZAS UZUPEŁNIANA!

Komentarze

instagram @tematyczniekosmetycznieCopyright © 2014-2021 Tematycznie Kosmetycznie


Nie wyrażam zgody na kopiowanie oraz umieszczanie moich zdjęć i treści postów na innych stronach bez uzyskania mojej zgody (Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170).